Холиварофорум

Не все, что говорят на Холиварке — правда!

Вы не вошли.

#251 2024-03-21 23:55:20

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Все відносно ок, анончику, принаймні всі живі, просто забігалася, хочу роботу поміняти, такоє. Дякую, що читаєш і згадуєш :heart:
А ти як?

#252 2024-03-22 00:47:45

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анони, влаштовую атракціон нечуваної! Якщо хтось хоче:

обмінятися листівками (ЄС, Україна);
виїхати з України передихнути, можна з невеликою тварюкою;
просто приїхати, поплакати, посміятися, напитися або погуляти тверезими - ми відкриті для пропозицій!

Так, це весна на мене так діє XD

Розгребли огрудек, завтра виставимо етажерку і квіти. Викинули 12 великих мішків всілякого гувна. Аж дихати легше.

І картинки. Тут пасхалочки з дівчатами ЛГБТК https://www.etsy.com/listing/1697556943 … ?etsrc=sdt

yKYKSji.jpg

Тут готичний Великдень:

раз https://www.etsy.com/listing/1698820821 … ?etsrc=sdt

ZMTT0Oz.jpg

два https://www.etsy.com/listing/1685942766 … ?etsrc=sdt

jM10E32.jpg

#253 2024-03-22 07:16:48

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Все відносно ок, анончику, принаймні всі живі, просто забігалася, хочу роботу поміняти, такоє. Дякую, що читаєш і згадуєш :heart:
А ти як?

Сиджу зараз в калідорі  :bull:
А в загалі теж відносно нормально. Тримаємось.
Тебе дуже приємно і цікаво читати  :heart:

#254 2024-03-22 14:45:59

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Сиджу зараз в калідорі

Обіймаю. Я теж не спала і слідкувала в онлайні за тим, що роблять йобані бляді. Сподіваюсь, ти хоча б відносно в порядку.
Якщо захочеш трохи перепочити, як я вже писала вище, велкам.

#255 2024-03-22 14:51:31

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Бачиш, за небом холодні дерева,
між віттями сни?
Бачиш на гілці червоного лева –
спить до весни?
Бачиш, його перебиті ключиці,
знесилений рик?
Бачиш, чатують голодні лисиці
неподалік?
Бачиш, круки затулили пів світу –
хмару без меж?
Бачиш, розкидані плити граніту,
і не збереш?
Бачиш, з-за обрію білі дракони
віють крильми?
Бачиш замерзлий рубіж оборони?
То ми.

Скрытый текст

автор Anatoliy Anatoliy https://www.facebook.com/profile.php?id=100019902067792

Отредактировано (2024-03-22 14:51:52)

#256 2024-03-22 17:37:35

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Котик вийшов на зв'язок, живий, всі хлопці також живі. Вони зараз на одному складному напрямку.

Мінятиму роботу на вечірню, більше не маю сили прокидатися о 5, тим більше коли не спиться, як сьогодні. Відпросилася, бо помирала на ходу, прийшла додому - а спати не можу. Піду єбашити в огрудек. Вчора вигребли 10 мішків сміття, розігнали стада мокриць, зараз земля сохне. Стіл та лавка скоро струхлявіють, а не треба було робити з некондиції. Наступного року (якщо він буде, гг) замінимо на щось пластикове, бо дерево у вологому кліматі швидко пліснявіє.

Фото зі Швідниці, просто так

TYiDmKb.jpg

#257 2024-03-22 20:04:29

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Обіймаю. Я теж не спала і слідкувала в онлайні за тим, що роблять йобані бляді. Сподіваюсь, ти хоча б відносно в порядку.
Якщо захочеш трохи перепочити, як я вже писала вище, велкам.

Дякую ❤️
Та я вже в порядку, навіть вже зі світлом! Тільки ще без води, але то фігня, в мене запаси
В мене тьху -тьху спокійно, якщо так можна зараз казати про Україну, я біля Дніпра мешкаю, у невеликому місті.
Я взагалі то мовчазний анон, трохи ніяково було коментувати. Але ти декілька днів не відписувалась, то я почав хвилюватися (і за соавторку теж).

#258 2024-03-22 20:05:24

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Котик вийшов на зв'язок, живий, всі хлопці також живі.

:chearleader:  :iloveyou:
Оце головні новини!

#259 2024-03-23 00:50:12

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

мовчазний анон

Обіймаю тебе. Якшошо, то ми завжди!)
Співавторка ок, чекаємо на візит до лікаря 8 квітня, вже скажуть, що робитимуть. Засинає, передаючи тобі привіт і побажання тихої ночі.

Анон пишет:

Оце головні новини!

:iloveyou:

#260 2024-03-24 21:11:27

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анончику, здоров'я співавторці, тобі і котикам.
Привіт Свідниці) чи це старе фото?

#261 2024-03-27 23:03:42

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

здоров'я співавторці, тобі і котикам.

Дякую, дорогий!

Анон пишет:

чи це старе фото?

Ні, то подруга-полька їхала до знайомої, і ми їй на хвостик впали. Поки вона гостювала, ми гуляли. Люблю Свідніцу :heart:

Отредактировано (2024-03-27 23:03:59)

#262 2024-03-27 23:04:59

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

ЗБІР НА РЕМОНТ АВТО ДЛЯ ЗСУ.
Дорогі, прошу допомоги для підрозділу, де служить котик. Хлопці працюють у важких умовах, тому автівки потребують постійної підтримки. Наш хороший надійний волонтер відкрив збір
Банка: https://send.monobank.ua/jar/HshHxbsTV
Картка: 4441 1144 4230 2038 на ім'я Кухарев Олександр Олександрович
PayPal: [email protected]

Може, мене за це не забанять))

#263 2024-03-27 23:17:42

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Мальовидла окремим постом

Хлопці в стилі 1920-х років, вийшли дуже гарні :heart:

COYfj5Z.jpg

https://www.etsy.com/pl/listing/1701830 … e_active_1

Мереживо. Думала - не вийде, але вийшло нереально ніжно!

eDAYXSD.jpg

https://www.etsy.com/pl/listing/1689247 … e_active_1

#264 2024-03-28 00:19:36

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Потроху почала порядкувати. На сьогодні вийшло оце

sfqCn4m.jpg

В цих горщиках братки, букшпан (самшит), кольорові маргаритки, чорнобривці двох видів, ще якісь квіточки (за словами сусідок, вони називаються "оце щось у мене було з того року, наче цвіло"), плюс старенька взуттєва етажерка, дві пташки з екшону. Хочу ще два-три види лаванди, верес, жовту каллу. На стіну - плющ або дрібні троянди-плетушки. А для себе - оливку, цитринку, каву, рододендрон.

Сходила в Леруа. Не купую у них принципово, просто він найближчий до дому, і там можна побачити багато нових рослинок, а потім купити деінде.
weiFeqe.jpg

Скрытый текст

Завтра будемо пекти паски, хочу спробувати зробити крафін https://klopotenko.com/zakruchena-ta-pu … lopotenka/. Треба зробити аж 15 штук - всім сусідам і ще трьом подругам з родинами. Рецепт виглядає на простий, проблема лише в тому, що я забула купити форми XD Пектиму в звичайній формі для бабок, а що робити, "коли мати дурнувата".

На Воскресіння до нас прийдуть Ірена з Зенком. Ми зробимо щось м'ясне, а вони принесуть все до "кривавої Мері" з табаско. Обожнюю сусідів, бо для них Пасха - не час, коли треба сидіти з урочистим єбалом, але свято, коли можна добре посидіти і, як каже Ірена, "погадачь о дупє Марині" (себто попердоличь глупоти). Взагалі в Польщі менше релігійних неадекватів, ніж я чекала.

Центр Варшави, до речі. Неймовірно радує

t1Xga4w.jpg

Зенек підігнав нам для читання купу книжек про катастрофи, завтра почну вправлятися. До того ж слухаю підкаст про альпінізм - https://www.youtube.com/@Szczytomaniak. Обожнюю історії про альпіністів! Особливо чорний гумор на кшталт: "Після кожної експедиції на Еверест можна назбирати відерце

читати обережно

XD

Тихої ночі всім, анончики! :heart:

Отредактировано (2024-03-28 12:38:56)

#265 2024-03-28 21:19:09

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Вперше в житті напишу, який бачила сон. Мені прокрутили дуже довге і не фрагментарне кіно, яке за стилістикою нагадувало Arizona Dream, я колись дуже любила цей фільм.

ГГ - чоловік, схожий на Сета Роллінгса (це досить крутий учасник боїв без правил). Він екс-військовий армії США, вийшов на пенсію, купив собі трейлер и почав кататися по всій країні. Десь в Каліфорнії він підбирає Фредді Мерк'юрі, який втік від своїх і вирішив помандрувати світ за очі, щоб його ніхто не впізнавав.

Скрытый текст

KBaBQ7L.jpg
картинка не моя

#266 2024-03-29 22:22:47

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Роботу кинула, бабки з родзинками напекла, сусідам роздала, на дрони скинула, поприбирала, квіточки напоїла, співавторку втішила, тупі анекдоти потравила. А, ще яйця помалювала. Хотіла воском, але писачка загубила, булавкою не вийшло, довелося акрилом. З вівторка буду шукати собі щось на вечір, ненавиджу першу зміну! Христос майже воскрес, словом XD

Трохи фото за сьогодні

ZLIRQX2.jpg

Скрытый текст

Отредактировано (2024-03-29 22:25:58)

#267 2024-03-31 17:49:47

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Нас накрила хмара пилу з Сахари. А мене - хмара депресії.
Але яйка - то святе!

ZhCAR4M.jpg

Скрытый текст

#268 2024-03-31 19:20:30

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Вітаю зі святом  :heart: 
Все таке гарне і святкове, милуюся  :please:

Анон пишет:

А мене - хмара депресії.

Дуже розумію, обіймаю і підтримую. Я сьогодні лікувалася працею на свіжому повітрі на дачі. Там затишно і приємно, то я як скажена греблася у квітнику. У нас ще тільки проліски і любисток виткнулися, а на абрикосах ще навіть немає бруньок. Хотілося щось додому привезти , якісь гілочки, але ще немає чого.

Мовчазний анон

#269 2024-04-01 10:56:57

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Вітаю зі святом

Дякую, дорогий!

Анон пишет:

Я сьогодні лікувалася працею на свіжому повітрі на дачі

Чудово звучить :heart:
А я нічого не хочу, навіть квіти не рятують, хоча з таким ентузіазмом греблася. Щось треба придумати нове)

#270 2024-04-01 11:57:09

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Текст було написано воїном ЗСУ Михайлом Стасулою (позивний СКОРПІОН) в одному з окопів поблизу Мар'їнки.

https://www.youtube.com/watch?v=aG_RAPJWkTU

#271 2024-04-02 14:15:06

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Похмуро, холодно. Вчора була перша гроза року. Сиджу вдома, передивляючись пропозиції роботи. Дівчата з шпиталю телефонували, передавали "бузячки" - це як цьомки по-нашому. Треба буде запросити їх в гості. Післязавтра (як потепліє) піду бігати в парку. Хочу малювати, але не маю натхнення. Хочу тупити в гру, але чомусь на підсвідомому рівні забороняю собі це.
Тим часом на шафці відбувається щось незрозуміле XD

sZSokbW.jpg

#272 2024-04-04 20:39:45

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Сьогодні була на тренажерах під відкритим небом в нашому парку. Не розумію, чого раніше так не робила. Тіло почувається просто супер.

В парку літають метелики, плавають качечки, кричать галки (по-польски галка - кавка, це так мило). Повз мене йшла молода пара з чорненьким цуценям акіти. Цуценя чомусь спочатку мене злякалося і сказало "вуф", а коли я обізвалася "ну цо ти, маленьство?" - зраділо і кинулося цілуватися XD

Трохи фоток

iylAlhG.jpg

Скрытый текст

#273 2024-04-06 00:20:58

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Зустріла колишню колежанку, з якою працювала на фабриці. Ніколи не товаришували, але три хвилини розмови - то три хвилини, нікуди від них не втечеш. Стоїмо, вона розповідає про себе:
- Оце зняла кімнату на вулиці Халлера. Якісь ті поляки придурки - це ж треба вулицю назвати холерою!
І тут мене вкурвило. Кажу:
- У тебе є інтернет на мобільнику. Подивись, хто такий генерал Юзеф Халлер, перед тим як називати інших придурками.
Попрощалася вона чомусь дуже швидко. Дивно, а що сталося?

В цей же день, дивне співпадіння, обізвалася інша колежанка з фабрики, Наталя. От з нею радо вийду кави попити на тому тижні - заєбіста пані, адекватна і з гумором. Може, Ірену з нею познайомлю, нехай спілкуються.

Завтра в поліцеалку, а потім в парк на тренажери, а потім знову по калорії - навпроти парку найсмачніше, як на мене, морозиво в місті. Щотижня міняються смаки, на цьому тижні фісташки, солона карамель, бузок, Павлова, чорниця і малиновий сорбет.

Просто сусідська магнолія і шматочок мого будинку. В рік, коли повернеться котик, посаджу магнолію Александріна - у неї нереально солодкий ніжний запах.

9NtcnBn.jpg

Отредактировано (2024-04-06 00:51:29)

#274 2024-04-06 23:22:17

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

НагуляласяXD
Гном, який щось там рекламує - ліньки шукати, що саме.
TgVgPB8.jpg

Скрытый текст

#275 2024-04-08 15:41:58

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Операція в понеділок.
Запропонували експериментальне лікування, щоб зберегти матку і мати шанс народити, божечки, які тут в Польщі йобнуті на тих детяках. Але співавторка сказала нафіг, вона в себе одна, експериментів нам не треба, до того ж у неї і в мене були подруги, які погодилися на подібне, ключове слово "були", ще перед повномасштабною війною померли.
...іноді я їм заздрю.

LV7PuLG.jpg

Подвал форума

Основано на FluxBB, с модификациями Visman
Доработано специально для Холиварофорума